Головна Новини Концерн РРТ заявляє, що відключення телевишки в Лозовій відбулося через борги НРКУ

Концерн РРТ заявляє, що відключення телевишки в Лозовій відбулося через борги НРКУ

28f081786a455c137339420cc59018d0_XLЗа останні тижні через заборгованість за спожиту електроенергію кілька об’єктів Концерну РРТ були відключені від електропостачання. Зокрема, 26 лютого енергетики вимикали об’єкт Тернопільської філії КРРТ у селі Лозова, внаслідок чого глядачі не могли переглядати місцеві та загальнонаціональні канали ані в аналоговому, ані в цифровому форматі. Увечері того ж дня мовлення відновили.

5 березня було вимкнено Миколаївський радіоцентр у селищі Луч, унаслідок чого припинила мовлення на середніх хвилях Національна радіокомпанія України. Його роботу досі не відновлено. Концерн РРТ пояснив, що його заборгованість перед енергетиками виникла через заборгованість НРКУ перед КРРТ.

Водночас у Концерні РРТ спростовують інформацію про спроби доведення Концерну РРТ до банкрутства, називаючи це спекуляціями.

«Вважаємо що це є частиною деструктивної кампанії, що ведуть колишній виконувач обов’язків генерального директора Концерну РРТ Захаренко та члени наближеної до нього так званої “координаційної ради”, угрупування, яке зараз називає себе “інформаційним майданом”», – йдеться в повідомленні.

Водночас, Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення (КРРТ) заявляє, що виконав у повному обсязі планові показники фінансово-господарської діяльності у 2014 році. Відповідне повідомлення КРРТ поширив 11 березня.

«План доходів від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) виконаний на 102,2%. План валового прибутку виконаний на 124,7%, фінансового результату від звичайної діяльності до оподаткування – в 3,3 рази, чистого прибутку – в 2,8 рази. План по сплаті платежів до бюджетів всіх рівнів виконано на 109%», – йдеться в повідомленні.

За даними Концерну РРТ, середня заробітна плата одного працівника зросла на 12% порівняно з фактичною у 2013 році та на 11,9% порівняно з планом. При цьому внаслідок оптимізації штату витрати на оплату праці були зменшені на 3,7%.

Водночас Концерн РРТ констатує, що у веденні поточної оперативної діяльності є тимчасові ускладнення. «Джерелом надходжень для підприємства є комерційна діяльність з надання послуг, тому воно відчуває вплив несприятливої кон’юнктури ринку, що обумовлюється економічною та політичною ситуацією в державі. Це анексія Криму, військові дії та сході, стрімке зростання вартості товарів, робіт та послуг. Фактичний індекс зміни цін виробників за 2014 рік становить 131,8%. Вартість електроенергії за 12 місяців 2014 року зросла на 21,9% (з 1,0324 грн за кВт-годину у січні 2014 року до 1,2585 грн. за кВт-годину у грудні 2014 року)», – пояснює Концерн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here