Головна Новини «Контінентал» запускає програму перекваліфікації для внутрішньо переміщених осіб

«Контінентал» запускає програму перекваліфікації для внутрішньо переміщених осіб

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» упроваджує програму перекваліфікації «Контінентал Restart» для внутрішньо переміщених осіб. Мета освітнього проекту — створити нові можливості працевлаштування та кар’єрного росту для спеціалістів, які втратили роботу через ситуацію у країні та були змушені покинути регіони постійного проживання. Проект «Контінентал» надасть можливість застосувати та розширити інженерну і технічну кваліфікації, здобувши практичні навички в агроінженерії, а також працевлаштуватися у сфері сільського господарства.

«Для Компанії це передусім соціальна ініціатива. Ми розуміємо, що багато українців покинули домівки і залишилися без роботи. Тому вирішили допомогти спеціалістам зі знаннями інженерії опанувати новий напрям та отримати шанс будувати кар’єру в агро. Навчання безкоштовне й передбачає кураторський супровід. Окрім того, ми забезпечуємо учасникам проекту проживання та харчування. Програма орієнтована на здобуття практичних навичок, щоб після проходження стажування спеціалісти могли реалізувати себе у сільському господарстві», — розповіла директорка департаменту роботи з персоналом Компанії «Контінентал» Ірина Романенко.

Навчання триватиме два місяці. Перший етап передбачає теоретичну частину. Лекційний етап має ознайомити із базовими поняттями курсу, проте основу програми становитимуть практичні заняття. Учасників залучать до процесу технічного обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки. За кожним зі стажерів закріплять наставника, який ділитиметься досвідом та допомагатиме адаптувати наявні знання до специфіки агросфери.

Учасники «Контінентал Restart» будуть оформленні офіційно, відповідно до трудового законодавства. У планах — залучити до проекту перекваліфікації першу групу спеціалістів, які після закінчення курсу набудуть практичних навичок роботи в аграрній сфері. Здобуті під час навчання знання допоможуть у подальшому працевлаштуванні учасників.

Набір на програму триває до 30 червня. Деталі участі — на сайті Компанії.