Головна Новини «Контінентал» допомагає поширювати Вифлеємський вогонь

«Контінентал» допомагає поширювати Вифлеємський вогонь

Уже доброю традицією для Компанії «Контінентал Фармерз Груп» стала підтримка міжнародної скаутської акції — «Вифлеємський вогонь миру». У різдвяну пору представники «Національної скаутської організації України — Пласт» поширюють символічний вогник усією Україною. Його передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Вогонь миру запалюють у Вифлеємі, в місці народження Ісуса Христа, та щороку поширюють по цілому світі. Він знаменує мир, любов і добро, світлу радість різдвяного дива, надію на краще майбутнє. Пластуни передають Вогонь миру в усі свої осередки, таким чином він потрапляє в кожну область України. Зокрема, однією із найважливіших місій «Пласту» в кампанії поширення Вифлеємського вогню миру є передати цей символ миру й любові українським військовим, які захищають нашу країну від російської агресії.

«Наша Компанія підтримує пластову акцію “Вифлеємський вогонь миру” вже шостий рік поспіль. Щоразу Компанія виділяє кошти на транспортні витрати, пов’язані з розвезенням вогню, а також на виготовлення спеціальних атрибутів — дерев’яних лампадок, у яких передається вогонь, додаткових свічок, пам’ятних календарів та інформаційних буклетів. Цього року “Контінентал” виділив приблизно 100 тис. грн», — розповів співкоординатор проекту, провідний менеджер соціально-інвестиційного відділу «Контінентал Фармерз Груп» Василь Капустинський.

Працівники «Контінентал» долучилися до поширення Вифлеємського вогню миру на усій території своєї присутності, а це — 5 областей Західної України: Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Івано-Франківська та Чернівецька. Зворушливі церемонії передавання вогню розпочалися перед Днем святого Миколая, щоб кожен вірянин зміг запалити ним свічку на Святвечір.

Надія Штокало

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here