Головна Новини Кому “відробляє” землею нардеп Головко?

Кому “відробляє” землею нардеп Головко?

Червоною ниткою в біографії нардепа із Тернопільщини Михайла Головка останнім часом проходить причетність до найбільшого в області і одного з найпотужніших в Україні агрохолдингу «Мрія», яку організувала родина Гутів. Мова йде про захист від податкової міліції офісу агрохолдингу нардепом Головком, та причетністю до фінансування обласної Свободи мільярдером, можливо саме через  Луговського.

Та як стверджують джерела це не останній приклад взаємовигідної кооперації. Проект рішення останньої сесії № 109 «Про надання Тернопільській обласній організації товариства сприяння обороні України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до0,20 гадля обслуговування будівлі суддівської вежі за адресою вул.Білецька,57» є виключно сферою інтересів Михайла Головка, а точніше одного поважного пана Владислава Луговського. Раніше Інтернет-ЗМІ писали про те, що там має бути ресторан народного депутата. Дану земельну ділянку, за інформацією джерел, Владислав Луговський планує використати під будівництво елітного котеджу з видом на Став.

Виникає питання, що зв’язує молодого депутата,  з родиною Гутів та Владиславом Луговським, відповідь дуже проста дружба із студентської лави на Факультеті міжнародного бізнесу та менеджменту ТНЕУ. Випускниками якого є обоє синів Гути Андрій і Микола, Владислав Луговський та Михайло Головко.

Як повідомляють близькі до народного депутата джерела, саме ця земельна ділянка є подякою пану Луговському, який в свою чергу є правою рукою Івана Гути, актви якого так ревно захищав Михайло Головко аж до кримінальної справи за допомогу у виборах. Як відомо після «атаки» податкової не випадково зник чорний Лексус на якому неодноразово бачили саме пана Луговського, який у коментарі Форбс після сумнозвісних подій у Васильківцях, просто старався не відповідати на питання пов’язані з інцидентом, очевидно причетність Головка до подій була саме його ідеєю.

Прізвище Владислава Луговського фігурує в Корпорації Мрія, як Виконавчий директор, головний директор з виробництва є членом ради директорів, очолює Хоростківський цукровий завод – який є частиною Агрохолдингу «Мрія», однак попри це є фізичною особою приватним підприємцем, що вказує на його бізнесові амбіції поза агрохолдингом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here