Головна Новини Комунальники поклали в свою кишеню 144 тисячі

Комунальники поклали в свою кишеню 144 тисячі

грошіФахівці Тернопільської об’єднаної держфінінспекції під час ревізії комунального підприємства – Підволочиського управління житлово-комунального господарства виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 144 тис. гривень.

Зокрема, за рахунок коштів селищного бюджету підприємство оплатило підрядникам завищену вартість виконаних робіт з капітального ремонту житлового фонду в смт. Підволочиськ на суму 32,5 тис. грн. Ще майже 80 тис. грн. доходів підприємство втратило через не проведення претензійно-позовної роботи з боржниками щодо виконання ними договірних зобов’язань та, відповідно, пропущення строків позовної давності, а також внаслідок заниження обсягу наданих послуг з водопостачання та водовідведення.

Крім цього, завищення фактичних витрат на надані населенню послуги з водопостачання та водовідведення призвело до зайвого отримання субвенції з державного бюджету на покриття різниці в тарифах в сумі 21 тис.гривень.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 3 посадові особи Підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії спрямовано в правоохоронні органи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here