Головна Новини Коли у всіх тернополян “Євро-2012”, у міліції “Мак-2012”

Коли у всіх тернополян “Євро-2012”, у міліції “Мак-2012”

Під час проведення операції «Мак-2012», яка розпочалася у травні. міліціонери виявлятимуть та знищуватимуть посіви маку та конопель, вживатимуть інших заходів для протидії розповсюдженню наркотиків.
Минулого року правоохоронці виявили майже дві з половиною сотні таких незаконних посівів загальною площею більше гектара.
Підпільні посіви міліціонери знищують, а порушників притягують до кримінальної або адміністративної відповідальності. З цією метою вони щоденно формуватимуть групи у складі дільничних інспекторів міліції, які виїжджатимуть у села та проводитимуть подвірні обходи.
У разі виявлення великої кількості кущів маку чи конопель одразу порушуватимуть кримінальні справи. Закон доволі суворий щодо відповідальності за культивування нарковмісних рослин.
Кримінальна відповідальність настає, якщо на присадибній ділянці росте більше 100 кущів маку, або 10 кущів коноплі. Згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Щодо заходів адміністративного впливу, то за незаконний посів і вирощування снотворного маку чи конопель встановлена адміністративна відповідальність згідно зі статтею 106 (2) Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу від 18 до 88 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
В обласному управлінні міліції діє підрозділ, що займається проблемами незаконного обігу наркотиків. Усі, в кого виникають якісь запитання чи потреба в консультації або допомозі, можуть звертатись за номером телефону у Тернополі 27-13-81.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here