Головна Новини Коли судитимуть хабарника Камінського?

Коли судитимуть хабарника Камінського?

kaminskyi1Перше підготовче судове засідання у кримінальному провадженні стосовно Володимира Каміснкього відбудеться 16 вересня о 9:00 в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду. Справу вестиме суддя Федір Берегуляк. Про це стало відомо “Тернополянам”
21 серпня до Тернопільського міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт разом із матеріалами досудового розслідування стосовно Володимира Камінського. Справі було присвоєно єдиний унікальний номер, однак на протязі п’яти днів не призначено дату підготовчого судового засідання, що суперечить Закону. Відтак місцеві громадські активісти були переконані – справу затягують навмисне, аби судова тяганина не «завадила» місцевим виборам.

Нагадаємо, Володимир Камінський був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. Генеральною прокуратурою України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України було викрито протиправну корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

Він, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернопіль.

Зокрема, у посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн, які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Загалом заступник міського голови вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here