Головна Новини Колишня тернополянка підтримала “Інтер” і гордиться цим

Колишня тернополянка підтримала “Інтер” і гордиться цим

У скандальному концерті, присвяченому Дню Перемоги над нацизмом, який транслював  український телеканал «Інтер», взяла участь співачка з тернопільськими коренями Наталія Бучинська. Вона привітала усіх зі святом і сказала, що концерт просто прекрасний.

На своїй сторінці у Фейсбуці співачка пише: “Мала честь співати пісню “Десятый Батальон” великого Булата Окуджави. Дует з Сергієм Гладирем ми виконали в концерті до Дня Перемоги, який Ви побачите в ефірі телеканалу Інтер.
Перемога одна на всіх!”

Схоже, жінку зовсім не бентежать події в Україні та відношення до самого телеканалу “Інтер”,  вхід до якого заблокували мітингувальники, що вимагають позбавити телеканал ліцензії. «Вимагаємо від керівництва телеканалу зняти з вечірнього ефіру до 9 травня пропагандистський, антиукраїнський контент. Якщо цього не станеться, ми залишаємо за собою право на будь-які адекватні дії у відповідь», – заявили активісти.

Вони вимагали, щоб з концерту, запланованого до показу ввечері в День перемоги, були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими на відеофрагменті, що потрапив у мережу інтернет. Також заявляли про потребу відібрати в “Інтера” ліцензію на мовлення.

Активісти обклеїли стіни й двері будівлі стікерами “Інтер” буде наш”, “Інтер” буде український” та перефарбували вивіску каналу в синьо-жовтий колір.

Однак Інтер” таки показав концерт “Победа. Одна на всех”, переповнений радянською і російською пропагандою. Включно з уривком, на якому ведучі заходу Андрій Доманський та Анастасія Даугуле заявили, що зараз “ми” продовжуємо в Україні ту боротьбу, яку під час війни вели радянські солдати.

Бучинська не єдина із “зірок”, які начебто є патріотами України, втім, очевидно, не є достатньо затребуваними, тому не гребують схожими запрошеннями та не дорожать своєю репутацією. Під час шоу радянські пісні виконали Таїсія Повалій, Володимир Гришко, Надія Мейхер, Злата Огневич, Віталій Козловський, El Кравчук, Міла Нітіч, ​​Влад Ситник, Світлана Тарабарова, Наталія Бучинська, Сергій Гладир, Наталя Валевська, Ольга Цибульська, Іван Березовський, Наталія Гордієнко, Вадим Олійник, групи “Брати Карамазови”, “Авіатор”, Freedom-Jazz, “Анна-Марія”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here