![мммм](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/мммм-640x422.jpg)
Для нас – це не просто святковий одяг. Споконвіку вишивана сорочка вважалася потужним оберегом від нещасть. Кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця.
Зараз День вишиванки має особливий сенс – Українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї. Зберігаємо наші традиції, пам’ятаємо нашу історію. Молимось за наших Героїв! Виборюємо нашу Перемогу!