Головна Новини Київські депутати послідовники Головка

Київські депутати послідовники Головка

Київрада готує новий проект рішення про заборону продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв, а також тютюнових виробів на території міста Києва.
Проект передбачає обмеження продажу зазначеного асортименту товарів у нічний час.
Про це повідомив депутат фракції Республіка Київ Олексій Давиденко.
“Проектом рішення ми передбачаємо, що продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів у Києві буде заборонено у всіх стаціонарних об’єктах торгівлі та МАФах у період із 22:00 години вечора до 08:00 години ранку, враховуючи вихідні та святкові дні. Нововведення не стосуватиметься лише ресторанів та кафе”, – сказав депутат.
За його інформацією, зараз проект рішення проходить узгодження у депутатських комісіях, після цього – буде винесено в сесійну залу.
“Упевнений, що у столиці України алкоголь не може продаватися вночі у кожному кіоску. Я особисто прихильник того, щоб ні алкогольних, ні слабоалкогольних напоїв, ні пива у МАФах взагалі не було. Тому цілком допускаю, що сесійна зала може прийняти і більш жорсткий варіант заборони, ніж виписана у документі зараз”, – зазначив Давиденко.
Депутат пояснив, що після прийняття документа та набрання ним чинності, відповідне управління податкової адміністрації зможе позбавляти порушників ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем.
Давиденко нагадав, що Київрада вже приймала рішення про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів у МАФах у грудні 2010 року, проте прокуратура Києва це рішення опротестувала. Новий проект рішення підготований з урахуванням зауважень прокуратури, запевнив депутат.
Як повідомлялося, влада хоче встановити відеокамери біля кіосків із продажу алкоголю та сигарет.
За матерiалами: УНІАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here