Головна Новини Керівництво “Текстерно” три роки ігнорувало законні вимоги працівників

Керівництво “Текстерно” три роки ігнорувало законні вимоги працівників

1261Впродовж трьох років керівництво Тернопільского  ВАТ “Текстерно” безпідставно    відмовляло працівницям  у  видачі  довідок  про зарахування  до трудового  стажу  час перебування їх у деркретних відпустках.

Постановою суду за позовом прокуратури  зобов’язано ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно» видати уточнюючі довідки працівникам підприємства для отримання пенсії на пільгових умовах згідно вимог законодавства.

Встановлено, що впродовж кількох років посадові особи ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно» приймали незаконні рішення про відмову у видачі уточнюючих довідок  50  працівникам для отримання пенсії на пільгових умовах, з урахуванням періоду перебування у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

З метою захисту прав громадян прокуратура  області звернулась  з позовом у Тернопільській окружний адміністративний суд до підприємства, з вимогою усунути порушення норм трудового законодавства. У задоволенні позову суд відмовив.

 Проте Львівський апеляційний адміністративний суд погодився з позицією прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції. Права працівників поновлено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here