![maxresdefault](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/maxresdefault-640x360.jpg)
Поламали кригу. Службовий катер ДСНС на повітряній подушці Марс 700 остаточно поламав лід вздовж берегової лінії всього озера по периметру. Про це розповів на своїй фейсбук-сторінці тернополянин Олег Базар.
Робили це для того, щоб люди в таку погоду не змогли вийти на кригу Тернопільського ставу, повідомляє Т1.
Нагадаємо, що попри численні застереження тернополяни продовжували виходити на лід. Останніми днями почастішали випадки, коли крига ламалась, а люди потрапляли у воду.