Головна Новини Картини, які лікують: у Тернополі організували ексклюзивну виставку (Відео)

Картини, які лікують: у Тернополі організували ексклюзивну виставку (Відео)

Організувала виставку, аби зібрати кошти для потребуючих дітей. Тернопільська художниця Зоряна Олендер почала малювати 4 роки тому. За цей час вона створила сотні полотен та організувала декілька благодійних акцій. Головна мета мисткині – через мистецтво допомагати і робити життя людей яскравішим, повідомляє Т1 Новини.
Художниця, яка малює душею. Зоряна Олендер створила свою першу картину 4 роки тому, а вже сьогодні презентує виставку “Смак життя”. До неї увійшло 39 полотен. Це пейзажі, портрети та репліки всесвітньо відомих картин. Художниця розповідає, почала творити після того, як їй приснився сон, його вважає віщим.

“Мені приснився мій покійний тато, який мені показав рай. Після того я захотіла малювати. Моя мрія така, аби в житті набути такої майстерності, щоб відтворити ту природу, яку я побачила в сні”, – розповідає художниця, авторка виставки “Смак життя” Зоряна Олендер.

В кожну картину художниця вкладає особливу ідею, яку хоче донести до глядачів за допомогою фарб. Зокрема в центрі цієї виставки – історії трьох людей, які вміють насолоджуватися та цінувати життя. Відвідувачі кажуть, вражені рівнем виконання робіт.

“Вони дуже яскраві, динамічні і одразу поринаєш в те місце, де можеш відпочити думками і насолодитися тим пейзажем і красою. Мені дуже сподобалося”, – каже відвідувачка Людмила.

Особливість цієї виставки в тому, що виручені з продажу картин кошти художниця передасть на благодійність.

“Частину коштів я планую передати у центр для дітей з інклюзією. Для того, аби дітки, які мають певні обмеження, мали можливість розширити свої горизонти. Щоб вони зрозуміли, що завжди треба пробувати, розвиватися і не дивитися на певні обмеження”, – каже Зоряна.

Це не перша благодійна акція Зоряни Олендер. Влітку вона провела масштабний флеш-моб, а виручені кошти передала капітану яхти “Тернопіль”.

Купити картини, і тим самим допомогти дітям з інклюзією, можна прийшовши на виставку, або зв’язатись з художницею в соцмережах. Триватиме виставка “Смак життя” до 18 листопада в Українському домі “Перемога”.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here