Головна Новини Кайда продемонстрував на пікеті “шлюбні мешти” (фото)

Кайда продемонстрував на пікеті “шлюбні мешти” (фото)

Олексій Петрович Кайда сьогодні продемонстрував стиль, очевидно, від його майбутньої дружини, адже завжди вирізнявся скромними та більш класичними моделями, як одягу так і взуття. Сьогодні до його «революційно-пікетувального» стилю можна застосувати пушкінське «Як денді лондонський одягнений»…

Такі «мешти», як ствердують знавці продають в ТРЦ Подоляни в одному із бутіків, а продавці стверджують що це модель для артистів і нардепів.

Олексію Петровичу звісно, ще дуже далеко, до більш відомих “поціновувачів” розкішного взуття нардепів із Тернопільщини, зокрема Ярослава Сухого, який на початку сезону демонстрував “мешти” із шкіри крокодила, однак судячи із прогресуючих тенденцій в Свободівця Кайди ще все пореду.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Цікаво, хто автор отих нікчемних дописів і чи є в нього хоч якась освіта? Розсмішило те, що попри “купу” граматичних і пунктуаційних помилок, він ще й намагається похизуватися “тіпа” начитаністю. Шановний, автором отого “как денди лондонский одет” є Пушкін (“Євгений Онегин”), але аж ніяк не Байрон.

  2. Да, зробить з нього підгрушна клоуна)) вона сама якась ніяка – стилю ноль, а тут ще й Кайда хоче вернутися в молодість) Олексію Петровичу, не слухайтеся жінки, вдягайтеся, як і раніше!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here