Головна Новини Кайда має плани на гроші від летовища?

Кайда має плани на гроші від летовища?

Тернопільський аеропорт

Тернопільський аеропортМировою угодою може завершитися справа зі стягненням з ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» неустойки за скасування угоди купівлі-продажу Тернопільського летовища.
Якщо депутати облради на це погодяться, 5 млн 400 тис. грн передадуть на користь регіонального відділення Фонду держмайна України в області. Врешті вони всі до копійки мають потрапити в обласний бюджет, – пише “20 хвилин”.
– Частину цієї суми ми, звісно, плануємо передати на поліпшення справ на летовищі, – уточнює голова облради Олексій Кайда. – Решту, напевно, використаємо на інші нагальні для краю потреби, адже бюджет Тернопілля у 2012-му не перевиконує, тому розподіляти немає що.
Розглянути дане питання облрада повинна на наступному засіданні 43-ї сесії. Коли воно відбудеться – ще невідомо. До слова, дехто з депутатів схильний голосувати за те, щоб усю суму неустойки віддати на підняття летовища.
Нагадаємо, аеропорт продали з аукціону ще в 2006-му. При стартовій ціні 10 млн грн, його віддали за 32 фірмі зі Стрия – підприємству з австрійським капіталом, власником якого є громадянин Австрії Крістіан Чернер. Згодом він відмовився від покупки. Відтоді тривали суди. Усі рішення були на користь регіонального відділення Фонду держмайна України в області. Мільйон в обласний бюджет уже надійшов – із внеску учасника аукціону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here