Кайда звернувся до Пшонки бо Хоптян “клеїть дурня”
Олексій Кайда24 травня 2013 року під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України було озвучено запит народного депутата-свободівця Олексія Кайди до Генерального прокурора України Віктора Пшонки та міністра внутрішніх справ України Віталієві Захарченку щодо бездіяльности та неналежного реагування прокуратури та міліції Тернопільської области на порушення законодавства з боку голів Тернопільських обласної та районної адміністрацій Валентина Хоптяна та Віктора Щепановського в земельній царині та галузі культурної спадщини тощо.
Як йдеться у запиті, прокуратура та міліція Тернопілля не реагують належним чином на депутатські звернення щодо порушення законности, зокрема щодо розкрадання землі, пошкодження об’єктів культурної спадщини, незаконного розміщення підпільних казино, продажу алкоголю в нічний час тощо.

“У відповідь на звернення та скарги надходять типові відписки про те, що фактів порушень не виявлено. До прикладу, я скеровую звернення у прокуратуру про службову недбалість та свідоме сприяння пошкодженню державного майна з боку начальника управління культури адміністрації, а прокуратура скеровує звернення “для розв’язання” цієї проблеми в управління культури ОДА. Складається враження, що деякі посадовці поросту клеять дурня”, – зазначив свободівець.

Народний депутат вимагає провести перевірку із залученням працівників Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ фактів бездіяльности та неналежного реагування на порушення законности з боку посадових осіб прокуратури та міліції Тернопільської області.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: