Головна Новини Кайда вимагає в Януковича грошей на зарплату

Кайда вимагає в Януковича грошей на зарплату

...знову хочуть грошей, землі і виконання Програми

Звернення Тернопільської обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Тернопільщини» щодо фінансового забезпечення потреби в коштах на виплату заробітної плати працівникам соціально – культурної сфери, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів області, та розрахунків за енергоносії.                                                         

 Президенту України  Януковичу В.Ф., Прем’єр-міністрові України  Азарову М.Я.,                                              Голові Верховної Ради України  Литвину В.М., Президенту Української асоціації обласних і районних рад Чернову С.І.,Президенту Асоціації міст України Куліченку І.І., Голові Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Фурсенку М.І., Головам обласних рад

 Звернення Тернопільської обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Тернопільщини» щодо фінансового забезпечення потреби  в коштах на  виплату заробітної плати  працівникам соціально  –  культурної   сфери, що   утримуються   за   рахунок  місцевих    бюджетів   області, та розрахунків за енергоносії                                     

         Ситуація, яка склалася на даний час із забезпеченням в повному обсязі потреби в коштах на виплату заробітної плати, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці в бюджетній сфері Тернопільської області та розрахунків за енергоносії, викликає велике занепокоєння щодо забезпечення економічної та соціальної стабільності в області.

Встановлені Кабінетом Міністрів України розрахункові обсяги видатків місцевих бюджетів області, а, отже, міжбюджетні трансферти (дотація вирівнювання) на 2012 рік, забезпечують потребу у коштах на оплату праці з нарахуваннями та оплату енергоресурсів лише на 9-10 місяців поточного року.

Особливо напружена обстановка складається в установах культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, а також в апаратах сільських, селищних та міських рад.

За інформацією керівників органів місцевої влади, брак коштів на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ області до кінця 2012 року складає 107,1 млн.грн.   (  по органах місцевого самоврядування – 4,8 млн.грн., закладах  освіти – 53,9  млн.грн., установах охорони здоров’я – 35,0 млн.грн., закладах культури – 10,2 млн.грн., установах соціального захисту населення – 2,8 млн.грн.)  та на оплату енергоносіїв –  39,0 млн.грн.

Враховуючи означене, депутати на сесії Тернопільської обласної ради  23 жовтня 2012 року ініціювали прийняття звернення до центральних органів державної влади про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» з метою виділення додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів Тернопільської області.

Вважаємо за необхідне акцентувати увагу на тому, що питання щодо забезпечення потреби в коштах на виплату заробітної плати працівникам соціально-культурної сфери та розрахунків за енергоносії є одним із першочергових і невідкладних.

Тому вимагаємо від центральних органів державної влади вжити термінові заходи щодо його вирішення, у випадку не вирішення даного питання до 1 грудня 2012 року провести пікетування Кабінету Міністрів України 7 грудня 2012 року.

Прийнято  19 листопада 2012 року   на засіданні Тернопільської обласної асоціації

органів місцевого самоврядування «Ради  Тернопільщини»

м.Тернопіль

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here