Головна Новини Кайда вже нардеп, а його рішення ще “аукаються” облраді

Кайда вже нардеп, а його рішення ще “аукаються” облраді

 

Прокуратурою Тернопільської області вжито представницьких повноважень щодо законності встановлення червоно-чорного прапора на адмінприміщеннях державних установ.Про це повідимили в перес-службі Прокуратури. Нагадаємо, що дане рішення було ініційоване Олексієм Кайдою в знак протесту проти мовного Закону Ківалова-Колєсніченка.

Тернопільський окружний адміністративний суд 21 вересня 2012 року задоволив позов прокурора області до Тернопільської обласної ради, її голови та Управління з експлуатації майнового комплексу обласної ради про визнання дій протиправними при встановленні на адмінприміщеннях державних установ прапора із полотнищем червоно-чорного кольору, який не відноситься до переліку державних символів України та до символіки територіальних громад Тернопільщини, а також зобов’язав вчинити дії щодо усунення порушень закону.
25 грудня 2012 року Львівський апеляційний адміністративний суд залишив постанову Тернопільського окружного адміністративного суду без змін, а скаргу Тернопільської обласної ради та її голови, а також Управління з експлуатації майнового комплексу обласної ради – без задоволення.
Ухвала суду набрала чинності з моменту її проголошення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here