Головна Новини “Йому було лише 29”: відійшов у вічність доброволець з Тернопільщини

“Йому було лише 29”: відійшов у вічність доброволець з Тернопільщини

Відійшов у вічність колишній командир відділення БМП-2 Збройних Сил України, доброволець з Тернопільщини Олег Олександрович Педько. Йому було лише 29.

Про непоправну втрату для рідних друзів та усіх, хто знав військового, повідомляють на сторінці Заліщицької міської ради в соцмережі «Фейсбук».

«Його серце було віддане Україні та громаді, у 2014-му році, в розпал війни, він пішов добровольцем і брав безпосередню участь в антитерористичній операції і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Був командиром відділення БМП-2 в Збройних Силах України. Побратими згадують Олега, як мудрого, чесного, відважного друга. Світлі спогади про людину, яка гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, любові до життя, громади, людей, Батьківщини», — йдеться у дописі.

Свої найщиріші співчуття рідним та близьким покійного висловлюють виконавчий комітет та депутатський корпус Заліщицької міської ради на чолі з головою Іваном Петровичем Дроздом.

«Смерть Педька Олега — непоправна втрата для усіх, хто його знав, любив, поважав… Ми розділяємо ваш біль утрати та сумуємо разом із вами у годину скорботи. Вічна та світла пам’ять! Герої не вмирають!», — пишуть на сторінці Заліщицької міськради.

Джерело