Головна Новини “Його безжалісно розстріляли”: невідомі зробили з домашнього собаки “сито”

“Його безжалісно розстріляли”: невідомі зробили з домашнього собаки “сито”

Випадок жорстокого поводження з твариною, який закінчився її смертю, трапився на Заліщанщині. Там невідомі стріляли по собаці. Тварину врятувати не вдалося, описує випадок у фейсбуці користувача Юлія Юлія. 

“Тернопільська область, село Торське. Мисливці,браконьєри чи інша нечисть, яка має зброю !!! Зло повертається злом і закон карми існує!!! Він був чиїмось домашнім улюбленцем ! Ви добре бачили, що це не дикий звір, а простий пухнастий собака свійський.Ви зробили з нього сито!!!!Розстріляли!!!! Яєць бракує йти ворогів стріляти на війну, то реалізуєтесь на домашніх собаках???? Сито!!! І кинули помирати в полі!!! Його знайшов тракторист…Ми зробили все, що змогли.Собаку відвезли в Тернопіль.Рентген показав, що його безжалісно розстріляли…розрив спинного мозку.легені.Собаня помер”, – пише жінка, 0352

Нагадаємо, відповідно до Статті 299 ККУ, жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відео тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here