Головна Новини “Йдуть завжди найкращі”: померла завідуюча тернопільського дитячого садочка

“Йдуть завжди найкращі”: померла завідуюча тернопільського дитячого садочка

У Тернополі померла 46-річна Світлана Мельник. Жінка працювала завідуючою дитячого садочка №5. Нещодавно захворіла. Відомо, що спочатку вона самотужки боролася з недугою вдома, потім перебувала у лікарні. Хвороба, на жаль, виявилася сильнішою. Про смерть Світлани Ігорівни у мережі Фейсбук повідомила її сестра Вікторія Смолка.

“Йдуть найкращі… Біль розриває… Так важко… Сестричко, спи з миром. Нехай земля буде пухом тобі, дорога. Ти завжди будеш у наших серцях. Пам’ятаємо. Сумуємо. Любимо…”, – йдеться у повідомленні.

“Світлана Ігорівна – перша вчителька мого сина, Людина з Великої літери! Щира, чуйна, турботлива, завжди з хорошими порадами, завжди з теплим словом! Спілкування з нею це завжди було свято! З теплотою згадую її слова: “Мої діти найкращі” і такими вони для неї завжди були! Тим, хто мав змогу працювати з нею, спілкуватись з нею, наспровді Дуже пощастило! І втрата її така безмежна… Сумно… так сумно… Щирі співчуття рідним і близьким. Назавжди любимо і пам’ятаємо”, – зазначає Ніна Струк.

Прощальна панахида відбудеться сьогодні, 18 вересня, о 15:00 годині за адресою: с. Підгороднє, вулиця Чубинського,51, пише Файне місто

Висловлюємо щирі співчуття родині, колегам та друзям.

Вічна пам’ять.