Головна Новини З 2 листопада вступають у дію обмеження на проїзд пенсіонерів у громадському...

З 2 листопада вступають у дію обмеження на проїзд пенсіонерів у громадському транспорті Тернополя

Обмеження для пенсіонерів за віком у громадському транспорті вступають в дію з 2 листопада, оскільки 1 листопада в Україні – День усіх святих. У цей день на кладовищах відправляють поминальні панахиди та вшановують померлих.

З метою уникнення скупчення осіб в громадському транспорті 1 листопада буде збільшено кількість автобусів та маршруток, що курсуватимуть до кладовищ, а пенсіонери зможуть скористатися своїм правом безкоштовного проїзду, як це діє сьогодні. А вже з 2 листопада вступлять в дію нові обмеження для пенсіонерів щодо проїзду у громадському транспорті, що були затверджені рішенням штабу.

Зокрема, з вівторка, 2 листопада на період дії установленого карантину на території Тернопільської міської територіальної громади перевезення пенсіонерів за віком буде здійснюватися без обмежень у кількості з понеділка до п’ятниці, починаючи з 10:00 год до 16:00 год та з 20:00 год до 23:00 год, в суботу і неділю, а також у святкові дні – без обмежень у часі за наявності електронних квитків «Соціальна карта тернополянина».

Наголошуємо, що це обмеження відноситься лише до пенсіонерів за віком та не застосовується до усіх інших пільгових категорій населення, таких як: особи з інвалідністю, учасники бойових дій, діти-сироти та інші тернополяни, котрі виготовили і користуються пільговою «Соціальною картою тернополянина». Ці категорії осіб можуть безкоштовно користуватися приватним та комунальним громадським транспортом міста впродовж усього робочого дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here