Головна Новини З Тернопільщини видворять нігерійку, яка яка приїхала вчитися і була виключена з...

З Тернопільщини видворять нігерійку, яка яка приїхала вчитися і була виключена з ВНЗ

meduniverУ березні на Тернопіллі, як і по всій території України, проводилися цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». Мета спільної операції міграційників, міліціонерів та співробітників СБУ області – запобігання та протидія нелегальній міграції. 

Протягом двох тижнів, з 10 по 24 березня, працівники міграційної служби разом з співробітниками правоохоронних відомств області та представниками місцевого самоврядування  перевіряли місця можливого перебування порушників міграційного законодавства. Так, було виявлено 21 нелегального мігранта, більшість з яких – колишні студенти тернопільських вишів. Щодо 19 осіб прийнято рішення про примусове повернення, щодо 2 – про примусове видворення,  2 іноземцям заборонили в’їзд на територію України. Також щодо 47 порушників законодавства про правовий статус іноземців складено адмінпротоколи, найбільше – 36 – за статтею  203 КУпАП – Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Також понесли адміністративну відповідальність громадяни України, які запрошували іноземців, але не подбали про законність їхнього перебування на території нашої держави.

Зокрема, найближчим часом покинути Україну доведеться громадянці Нігерії. Молода жінка здобувала у Тернополі вищу освіту. У  2012-му нігерійка була відрахована з вишу, але з України, як цього вимагає Закон, не поїхала. Відтак суд задовольнив позов міграційної служби щодо її видворення.

Міграційники вже були готові помістити порушницю в пункт тимчасового перебування іноземців, коли з’ясували, що в неї є малолітня дитина, однак про свідоцтво про народження малюка вона не потурбувалася. Зараз працівники міграційної служби допомагають іноземці оформити цей документ, щойно це буде зроблено, нігерійку разом із сином супроводять в пункт тимчасового перебування іноземців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here