Головна Новини З початку року тернополяни витратили на нові авто 19 млн доларів

З початку року тернополяни витратили на нові авто 19 млн доларів

Впродовж січня-вересня поточного року в Тернополі та області придбали 730 нових автомобілів на загальну суму 19 млн доларів США.

Серед брендів на Тернопільщині найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 240 авто цього бренду. Також тернополяни часто обирали Toyota (105 авто) і Nissan (50 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Toyota RAV4 і Kia Sportage.

З січня по вересень зареєстрували 605 кросоверів, що складає 82% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 32%. Щодо цінових сегментів, то 19% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.

Нагадаємо, у першому півріччі у Тернополі та області придбали 500 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 13 млн доларів США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here