Головна Новини З початку війни Тернопільська громада прийняла понад 38 000 переселенців

З початку війни Тернопільська громада прийняла понад 38 000 переселенців

3 червня минуло 100 днів як в Україні триває повномасштабна війна. Українці рятуючись змушені були покинути свій дім та знайти прихисток в інших регіонах нашої країни.

Станом на сьогодні Тернопільська громада прийняла 38 452 особи, з яких 26 700 осіб залишилися у місті на довший період. Оскільки у Тернополі проїзд у громадському транспорті безготівковий відповідно, внутрішньо переміщені особи отримали персоніфіковані проїзні квитки «Соціальна карта тернополянина. Загальна їх кількість складає 4518, з них 1660 – у категорії «Пільгова». Щодо навчання, то в освітні заклади міста зараховано близько 1000 дітей із числа переселенців.

Тимчасовий прихисток нашим співгромадянам було надано як у комунальних закладах міста, так і небайдужі тернополяни прийняли їх у свої домівки. Зокрема, у школах Тернополя від початку війни було поселено 6745 людей. Розгорнуто 2970 ліжкомісць у 12 школах та шести закладах професійнотехнічної освіти. Наразі більше 1600 осіб ще проживають в освітніх закладах. Педагогічні колективи теж не залишилися осторонь і створили волонтерський освітянський штаб, для допомоги постраждалим від війни. Вони самостійно організували харчування для людей, готуючи сніданки, обіди і вечері.

До слова, піклуючись про повноцінний раціон харчування Тернопільської міською радою виділено кошти у сумі 2 250 000 грн. на закупівлю продуктів харчування для потреб переселенців. Дякуємо кожному тернополянину, хто надає допомогу та підтримку. Наша єдність наближає нашу українську Перемогу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here