Головна Новини З поліції зі скандалом йдуть люди, які не хочуть миритися з системою

З поліції зі скандалом йдуть люди, які не хочуть миритися з системою

Колишній працівник патрульної поліції Нестор Махно розповів на сторінці  у ФБ як насправді живеться полісменам Тернопільщини. Найбільше колишній поліціянт обурюється стосовно того, що працівники правоохоронних органів  їздять у відрядження за власний рахунок і здебільшого ніхто не повертає їм кошти.

” Отже, відрядження на два тижні обернулося мені “ульотом” на 5000 грн з сімейного бюджету. Заповнені документи про відрядження разом з оригіналами документів про оплату за проживання, які передані в Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту патрульної поліції валяються на столах певних начальників вже більше місяця. Результат по поверненню коштів – нуль.
Ба більше, ці начальнички або не знають законодавства, або ігнорують його. Так, згідно ст. 116 Кодексу Законів про працю, особі яка звільняється з роботи (в моєму випадку служби) роботодавець повинен нарахувати та виплатити всі грошові кошти, які йому належать. Однак посадовці УФЗ ДПП проігнорували цю норму і не виплатили мені цих коштів. З неофіційних джерел мені стало відомо, що проблема банально проста – нема грошей в бюджеті….” – пише екс-полісмен.

Несто пише, що ця проблема стосується не лише його, а й багатьох інших колишніх колег. Проте зараз вони працюють в органах через те не можуть вголос висловити своє невдоволення.

“Знаю про ситуацію тих, кого відрядили на боротьбу з “бурштиновою мафією” у Сарни, Рокитне та Володимирець. Вони вже “попали” на 8-10 тисяч своїх власних гривень, так як відрядження їм продовжили ще на два тижні (люблять наші начальники такий термін “від сьогодні і до особливого розпорядження”).
Орієнтовно тільки по УПП Тернополя загальна сума заборгованості складає близько 80 000…100 000 грн. Вирішити це через профспілку також не можна, атже очолює її сам начальник відділу оплати праці Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ДПП, пан Грушка І.Г” – йдеться у пості.

Нестор повідомляє, що в жодному разі не залишить цю ситуацію про так, попереду скарги, суди і т.д. Чоловік переконаний, що доб’ється справедливості.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here