Головна Новини З ноги вибили двері: у Чорткові вандали поглумилися над новозбудованим спорткомплексом (Відео)

З ноги вибили двері: у Чорткові вандали поглумилися над новозбудованим спорткомплексом (Відео)

У ніч з 15 на 16 лютого четверо молодих хлопців проникнули на новозбудований багатофункціональний спортивний майданчик у Чортківській ЗОШ №7, вибивши ногою вхідні двері, погнули в одному місці секційну огорожу і т.д.

Інцидент потрапив на міські камери відеоспостереження, які встановили на ліхтарях вуличного освітлення у рамках проекту будівництва спортивного комплексу. Просимо усіх, хто, можливо, мимоволі став очевидцем події чи впізнав хлопців на відеокамерах, повідомити інформацію у приватні повідомлення Чортківської міської ради або зателефонувати до муніципальної інспекції – 097-75-38-669 (Назар Пиптик), повідомили у міськраді.

Зауважимо, що сучасний багатофункціональний спортивний комплекс, яким користуватимуться учні Чортківської школи №7, введуть в експлуатацію вже у березні. Найближчим часом підрядна організація завершить монтаж останніх елементів, вчеплять гасильну сітку за футбольними воротами, а також проведуть благоустрій території, щоб із настанням перших теплих днів школярі вже могли повноцінно займатись на уроках фізкультури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here