Головна Новини З “діамантових президентів” Воронцова та Фелика роблять жертв Нагути

З “діамантових президентів” Воронцова та Фелика роблять жертв Нагути

Тернопільських аферистів Романа Фелика та Богдана Воронцова намагаються зробити жертвами Дмитра Нагути.

Зокрема, в “журналістському розслідуванні” яке останніми днями тиражується в різного роду ЗМІ йдеться про те, що “Опрацювавши матеріали даного кримінального провадження, адвокати “Стоп корупції” виявили ще більш разючі порушення. Так, окрім дійсного засновника піраміди – Д.Нагути, підозри активно почали висувати двом потерпілим від фінансової піраміди – Р.Фелику та Б.Воронцову”.

“Їх звинуватили у створенні піраміди “Хелікс-Україна” разом з Нагутою, хоч, обидва вступили в неї на 6-му місяці її активного функціонування, залучивши разом із собою своїх родичів, щиро довіряючи Нагуті та його казкам”, – зазначили юристи “Стоп корупції”.

В п’ятницю, 12 травня купка «пікетувальників» вимагала від правоохоронців оправдати керівників фінансової піраміди «Хелікс» Фелика та Воронцова.

Зафіксували їх поблизу обласного управління Національної поліції, а автомобіль з київськими номерами незграбно був припаркований посеред пішохідної арки.

«З одного боку, це можна розцінювати, як тиск на слідство, – коментує ситуацію «Терену» колишній правоохоронець. – Хоча тут, найімовірніше, розігрується публічне шоу для фабули, яку придумав адвокат».

Судячи із повідомлень у ЗМІ адвокати Фелика та Воронцова взяли стратегію перетворення “дамантових президентів” на жертв Дмитра Нагути. Тільки не відомо від чого постраждали “президенти” які нажили дорогі авто, елітну техніку, брендовий одяг, каталися по світу для того щоб показувати “лохам” які завтра мають принести гроші в піраміду, як не працюючи можна вести “лакшері” життя на зразок зірок Голівуду, завдяки “вдалим інвестиціям” у Хелікс.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here