![318868470_528836202623357_1489385533326955930_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/318868470_528836202623357_1489385533326955930_n-e1670533058864-640x527.jpg)
Надійшла чергова жахлива звістка до Чортківської громади. Захищаючи Україну, захищаючи усіх нас, у боротьбі з московськими рашистами загинув житель села Біла Філіпович Дмитро.
Філіповича Дмитра призвали на військову службу 4 серпня цього року. Служив розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А7014.
І рівно через чотири місяці – 4 грудня поблизу села Червонопопівка Луганської області внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям…
У Героя залишилась мама та батько, дружина і двоє дітей…
Про дату та час зустрічі Героя у Чорткові та селі Біла повідомимо згодом, повідомили у міськраді..