![thumb_79628_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/thumb_79628_800_600_0_0_auto-640x426.jpg)
До співробітників відділення поліції №2 міста Зборова звернулася жителька села Мильне Залозецької громади про те, що близько обідньої пори невідома особа викрала її скутер. Транспортний засіб жінка залишила без нагляду біля свинокомплексу, що в її селі.
У ході оперативних заходів співробітники сектору карного розшуку та дільничні офіцери поліції встановили, що до злочину причетний 54-річний житель сусіднього села Бліх. Крадений скутер у нього вилучили.
Вирішується питання про оголошення зловмисникові підозри за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає від трьох до п‘яти років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк.