Головна Новини Земля не може бути товаром бо належить нації

Земля не може бути товаром бо належить нації

 

barna oНародний депутат Партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність» Олег Барна з трибуни Верховної Ради виступив проти продажу української землі. Під час голосування за прийняття Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів (№2279) політик заявив:

«Україну єднають традиції, Україну єднає Земля. І коли ми говоримо про Землю, то повинні звертатись до неї на «Ви», бо це є те святе, що нас поєднує нас як націю і народність».

За його словами, до тих пір, поки не наведено порядок в земельній сфері, не проведено реєстр земельних ділянок, не проведено ревізію і аудит земель, допоки ми не знаємо, хто, що, скільки взяв, вкрав, обміняв, приватизував незаконно, немає сенсу говорити про питання щодо приватизації землі чи її продажу.

«Ми можемо продавати лише те, що виготовили. Збудували будинок – продавайте, купили авто – перепродуйте, це ваша справа. Але вам ніхто не давав право перетворювати землю в товар. Це те фундаментальне поняття, яке ідентифікує нас як націю, як Україну. Землю ми позичили для того, щоб передати нашим дітям», – заявив Олег Барна.

«Перестаньте зазіхати на землю як товар. Ви можете надавати її в користування, довгострокове користування, але в жодному разі не перетворювати її в товар. Тому що вона не ваша, а наших наступних поколінь. Слава Україні!», – сказав народний депутат на завершення свого виступу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here