Головна Новини За три місяці заробітчани переказали 8 мільйонів євро до України

За три місяці заробітчани переказали 8 мільйонів євро до України

Українські мігранти в Європі здійснили більше 45 000 транзакцій додому на суму понад 8 мільйонів євро

Згідно з даними онлайн сервісу TransferGo, у першому кварталі 2018 року українцями з країн Європи було перераховано додому понад 8 мільйонів євро, а в першому кварталі минулого року цей показник становив лише 300 тисяч.

При цьому, українці при грошових переказах все більш активно користуються смартфонами. За даними TransferGo, на сьогоднішній день вже 35% усіх транзакцій в Україну здійснюється через мобільний додаток; в той час, як минулого року цей показник становив лише 9%.

«Ми відзначаємо, що при переказі грошей в Україну все більше мігрантів віддає перевагу швидким, зручним і доступним онлайн сервісам, аніж традиційним банкам», – коментує Магнус Олбі, Директор з маркетингу TransferGo. «Кількість наших користувачів стрімко зростає. Так, наприклад, на початку минулого року лише 280 українців користувалося послугами TransferGo, а зараз цей показник збільшився в десятки разів і становить 15 тисяч».

Більш того, за даними TransferGo, кожного дня ​​істотно зростає кількість транзакцій в Україну. Тільки в першому кварталі поточного року українські мігранти за допомогою сервісу здійснили понад 45 000 транзакцій, в той час, як в минулому році – лише 1 200.

Нагадуємо, що TransferGo – це міжнародний онлайн сервіс, який пропонує дешеві, швидкі та безпечні грошові перекази в 47 країнах світу. На сьогоднішній день сервіс налічує більше 350 тисяч користувачів, які здійснили понад 1,5 мільйона транзакцій по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here