Головна Новини За те що в Свободи і в фашистів схожа ідеологія зняли голову

За те що в Свободи і в фашистів схожа ідеологія зняли голову

Тягнибок

ТягнибокНа XXIII з’їзді ВО “Свобода” було знято з посади голову Донецької міської організації Артура Шевцова. Ініціатором зняття з посади виступив голова партії Олег Тягнибок. Приводом стало опубліковане нещодавно на порталі “Острів” інтерв’ю з Шевцовим, в якому він зазначив, що “певна подібність з німецькими націонал-соціалістами у українських націоналістів є”, про це пише Gazeta.ua
Окрім зняття з посади, Шевцову винесли догану та прийняли рішення заборонити йому обіймати керівні посади в партії.
Наприкінці з’їзду Олег Тягнибок з роздруківки зачитав фрагмент інтерв’ю:
“Шевцова запитують: “Яке ваше відношення до ідей Гітлера – багато хто вважає вас їх послідовниками?”. Той відповідає: “У кожного своє відношення до Гітлера. Єдиної позиції партії з цього приводу немає. Що стосується схожості, то в різних країнах націоналізм має як схожі риси, так і відмінності. Тому неможливо заперечувати те, що певна подібність з німецькими націонал-соціалістами в українських націоналістів є. Не можна ігнорувати чужий досвід, якщо він може бути корисним для справи”.
“Як можна говорити таку маячню?! – обурився голова партії. – Існує позиція партії: Гітлер і Сталін – одне і те саме. Різниця між націонал-соціалізмом і соціал-націоналізмом величезна! Бодай тому що то є соціалізм, а то націоналізм! Сказане свідчить або про свідому провокацію, або про нерозуміння людиною партійної ідеології”.
Шевцова зняли з посадою з формулюванням “за порушення дисциплінарного та партійного статутів”. Проти проголосувало тільки три члена партії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here