Головна Новини За одинь день у Тернополі трапилися чотири ДТП

За одинь день у Тернополі трапилися чотири ДТП

24 листопада о 9.28 бригада швидкої виїжджала на вул.15 Квітня, на місце ДТП, де надавала допомогу 54-річній пацієнтці. За словами потерпілої, вона їхала велосипедом по вул.15 Квітня, як раптом біля магазину «Мандарин» на неї наїхав легковий автомобіль. З місця пригоди водій автівки втік. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм м’яких тканин обличчя, закритою травмою носа, закритою травмою лівого плеча потерпілу, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

24 листопада о 10.40 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери в Тернополі, де надавала допомогу 19-річному пацієнтові. На пішохідному переході його збило авто «Хонда». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами скроневої ділянки голови потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

Ще одна схожа пригода трапилася 24 листопада о 19.29 в Тернополі. Бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, де надавала допомогу 48-річній пацієнтці, яку на пішохідному переході збило авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою поперекового відділу хребта потерпілу, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

24 листопада, о 15.06 бригада швидкої виїжджала на Львівську трасу, де надавала допомогу 40-річному пацієнтові. Водія фури занесло з дороги на узбіччя, в лісопосадку. Видимих травм чоловік не отримав. У стані ситуаційного неврозу, після наданої допомоги, пацієнта залишено на місці події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here