Головна Новини За місяць тернополяни купили нових авто на 2,5 млн. дол.

За місяць тернополяни купили нових авто на 2,5 млн. дол.

Впродовж листопада у Тернополі та області придбали 80 нових автомобілів на загальну суму 2,5 млн доларів США.

Toyota стала найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця на Тернопільщині придбали 19 таких автомобілів. Також був попит на Renault та Skoda. Частка цих трьох брендів склала 56% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua. Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав кросовер Toyota RAV4. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Skoda Octavia.

У листопаді на Тернопільщині зареєстрували 62 кросоверів, що складає 77% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними моторами склала 40%. Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 28% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США. Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто). Нагадаємо, у жовтні у Тернополі та області зареєстрували 95 нових автомобілів. Тоді сума витрат на покупку нових авто становила 3,3 млн доларів США.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here