Головна Новини За минулий рік на Тернопільщині 9 осіб загинули на роботі

За минулий рік на Тернопільщині 9 осіб загинули на роботі

Органи державної статистики проводять обстеження з різних питань діяльності народногосподарського комплексу, зокрема щодо виробництва промислової і сільськогосподарської продукції, роботи будівельного комплексу і транспорту, інших видів діяльності, а також отриманого травматизму працюючими на цих виробництвах.

Так, у 2012р. на підприємствах, в установах та організаціях області від травматизму, пов’язаного з виробництвом, потерпіли 63 особи, у т.ч. 18 жінок. Смертельно травмовано 9 осіб.

У порівнянні з 2011р. загальна кількість потерпілих від травматизму, пов’язаного з виробництвом, зменшилась на 11,3% (на 8 осіб), смертельно травмованих – на 40,0% (на 6 осіб).

Більше половини нещасних випадків (55,5%) сталися з організаційних причин. Найбільшу питому вагу потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за основними видами подій складають падіння потерпілого та пригоди (події) на транспорті (відповідно 30,1% та 17,5%).

Підприємствами, установами та організаціями нараховано потерпілим 134,2 тис.грн., у т.ч. за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності, що оформлені листком непрацездатності – 34,1 тис.грн., інші нарахування потерпілим, членам сімей та утриманцям померлих, здійснені за рахунок коштів підприємств – 100,1 тис.грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here