Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області та скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими вносилися зміни до Договору купівлі-продажу об’єкта комунальної власності – будівлі недіючого кінотеатру «Мир» з майном, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 19 м. Чортків, укладеного 08.10.2007, після встановлення факту невиконання покупцем – ТзОВ «ТРК «СІТІ ЦЕНТР» умов Договору.
Невиконання покупцем зобов’язань щодо проведення реконструкції будівлі та переоснащення кінотеатру на новітні технології кінопоказу фільмів, введення в дію кінотеатру, утримання об’єкта приватизації та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані стало підставою звернення регіонального відділення до господарського суду з позовом до ТзОВ «ТРК «СІТІ ЦЕНТР» про розірвання Договору.

Проте, розгляд справи про розірвання Договору рішенням господарського суду Тернопільської області було зупинено до вирішення пов’язаної з нею справи за позовом ТзОВ «ТРК «СІТІ ЦЕНТР» до Регіонального відділення про внесення змін до Договору купівлі-продажу.

Справу про внесення змін до Договору купівлі-продажу передано на новий розгляд до господарського суду Тернопільської області.

Нагадаємо, що власникм кінотеатру є Ударівець Олег Ваврик. А суди по кінотеатру тривають з 2015 року.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: