Головна Новини За корупцію притягнутий до відповідальності директор лісництва

За корупцію притягнутий до відповідальності директор лісництва

lis4321Кременецький районний суд, погодившись із позицією прокуратури,  визнав винним директора державного підприємства «Кременецьке лісове господарство»  у вчиненні корупційного правопорушення за ст.172-7  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Встановлено, що  посадовець,  ігноруючи вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»,  не повідомив  вище керівництво  про наявний конфлікт інтересів під час укладення цивільно-правового договору.   Директор ДП «Кременецьке лісове господарства» уклав договір про виконання робіт, вартістю 190 тис. грн.  з приватною фірмою, співзасновником якої являється його мати.

Рішенням  апеляційного  суду Тернопільської області від 24 жовтня 2014року  постанову  Кременецького  районного  суду  залишено  в силі.

 Додатково: посадовець, притягнутий до адміністративної відповідальності, також є одним із підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом розкрадання понад 800 тис.  грн. державних коштів, що розслідується прокуратурою області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here