![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-24.jpg)
близько 10-ї години, патрульні отримали повідомлення про автопригоду без потерпілих на вулиці Галицькій. Заявник розповів, що водій невстановленої автівки пошкодив його автомобіль Volkswagen та поїхав з місця події у невідомому напрямку. Чоловік додав, що не пам’ятає, де саме пошкодили його транспортний засіб, адже пізно ввечері повертався від батьків, які мешкають на вулиці Лесі Українки, додому на вулицю Галицьку, де й припаркував автомобіль. А на ранок виявив пошкодження та записку на лобовому склі. В останній ймовірний свідок залишив інформацію про обставини ДТП.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-17.jpg)
Поліцейські передали інформацію колегам з відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП та розпочали пошуки правопорушника.
Охоронці порядку звірили інформацію, залишену свідком правопорушення, з інформацією в базах даних, встановили автомобіль ймовірного правопорушника, зв’язалися з водійкою та повідомили їй про необхідність прибути на місце складання адміністративних матеріалів.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-14.jpg)
Громадянка приїхала за потрібною адресою та визнала свою провину.
На водійку ДТП патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.
Шановні водії, якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, не залишайте місце скоєння ДТП: це матиме для вас негативні наслідки.