Головна Новини За блокування роботи ОДА відкрите кримінальне провадження – офіційно

За блокування роботи ОДА відкрите кримінальне провадження – офіційно

1456080_761400950540022_1412186733_nУ Тернополі відкрите кримінальне провадження за фактом блокування протестуючими адмінбудівлі Тернопільської обласної ради.

3 грудня мітингувальники зібралися під стінами ОДА, аби висловити своє бачення щодо вступу України до Євросоюзу та перешкоджали працівникам і службовцям декількох організацій та державних установ потрапити на своє робоче місце та вчасно приступити до виконання своїх посадових обов’язків.

Правоохоронці задокументували дану подію. Відомості про даний факт внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за статтею 341 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше правоохоронці застерігали мітингувальників дотримуватися закону під час масових заходів, про відповідальність, яка наступає за захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here