Затриманого за жадібність Андрія Козака будуть утримувати під вартою
PM207image004На Тернопільщині керівника комунального підприємства, який отримав 30 тис. грн. хабара, взято під варту. 
Нагадаємо, що затриманий посадовець Андрій Козак є депутатом Тернопільськоі обласноі ради від ВО Свобода та керівником КП Архбудсервіс.
Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно керівника одного з комунальних підприємств Тернопільської обласної ради, який одночасно є депутатом обласної ради, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Встановлено, що посадовець отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 30 тис. грн. за безперешкодне здійсненні ним господарської діяльності та сприяння у подальшому виконанню робіт, які фінансувалися з бюджету.
За клопотанням прокуратури області суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначив заставу в розмірі 200 тис. грн.
Досудове розслідування триває. На даний час виконуються слідчі дії з метою повного дослідження всіх обставин кримінального провадження та встановлення інших осіб, причетних до вчинення цього злочину. Вирішується питання щодо відсторонення посадовця від займаної посади.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: