Головна Новини Затримання Козака кримінал, а не політика – кажуть у прокуратурі

Затримання Козака кримінал, а не політика – кажуть у прокуратурі

PM991image002Викриття керівника комунального підприємства на отриманні хабара є корупційним злочином, а не кримінальним переслідуванням  – повідомили в прес-службі прокуратури Тернопільскої області.

Упродовж 2013-2014 років слідчим відділом Тернопільського міського відділу міліції розслідувалося два кримінальні провадження за фактами вчинення службовими особами комунального підприємства, очолюваного вищевказаним керівником, кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 239-1 та ч.1 ст.175 КК України (незаконне заволодіння грунтовим покривом земель та невиплата заробітної плати). За результатами досудового розслідування, упродовж 2013-2014 років слідчим відділом прийнято рішення про закриття цих кримінальних проваджень у зв’язку з відсутністю в діях службових осіб ознак вищевказаних злочинів.

Окрім того, у лютому 2014 року процесуальним прокурором закрито кримінальне провадження, розслідуване за фактом вчинення хуліганських дій невідомими особами, які засипали снігом центральний вхід до Тернопільського окружного адміністративного суду, у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Водночас, на даний час слідчим відділом прокуратури області розслідується кримінальне провадження стосовно вищезазначеного керівника комунального підприємства за фактом отримання від підприємця неправомірної вигоди у сумі 30 тис. грн.

Органом досудового розслідування зібрано достатньо доказів для повідомлення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

1 коментар

  1. сьогодні ТОГО “тЕРНОПІЛЬСКІ ПІСУМКИ” подали подання про відкриття кримінального провадження проти колишнього прокурора області Гулкевича та діючого заступника прокурора Зарівної за фактом фальсифікації документів та неправомірного закриття провадження по КП МШЕД, ЯКИМ КЕРУВАВ кОЗАК аНДРІЙ… дІЇ ПРОКУРОРІВ – ТОЧНО НЕ ПОЛІТИКА. От нехай прокуратура і покаже свою чесність на прикладі цих двох нечесних прокурорів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here