Головна Новини Заступник голови РДА побив волонтерів та їхнє авто

Заступник голови РДА побив волонтерів та їхнє авто

Тернопільські волонтери Логістичного складу допомоги АТО на Хмельниччині гостювали у однієї з організаторів тренінгу, яка запросила їх додому, однак замість спокійної вечері вони отримали зіпсоване авто, настрій і синці від заступника голови Хмельницької РДА.
Про це повідомила волонтер Оля Дячишин.

“Вікенд з подряпаною автівкою, розбитими фарою та бампером, вм’ятинами на корпусі, бо чиновник напився….
На вихідні ми гостювали на Хмельниччині. З’їхалось нас багато, тож усі легківки не помістились на подвір’ї господині. Ми залишили узбіччі поблизу дороги. Опівночі задзвонив Світлана Гончарук телефон, якийсь чоловік сильно лаявся і погрожував розтрощити наші автівки. Ми вийшли щоб перепаркувати авто та побачили, як чоловік б’є кулаками та копає ногами дві машини.
Ми просили зупинитись, нащо він відреагував нецензурними словами. За вимогу вибачитись, мій знайомий отримав кілька ударів в обличчя. Хмельничанин був п’яним, від нього сильно тхнуло, вимова була не чіткою, а координація рухів незграбною.
Світлана намагалася втихомирити сусіда, ним виявився перший заступник голови РДА Андрій Зелінський,проте він з кулакими накинувся й на неї. Розірвав одяг, разом з білизною та золотим ланцюжком. Коли на крик почали збиратись люди, хмельницький чиновник сховався на власному на подвір’ї. Його дружина підійшла до нас аби пояснити, що чоловік п’яний та не розуміє , що робить, пропонувала гроші за понівечені авто. Та вмить хвіртка знов відкрилась, Андрій вибіг на дорогу та з лайкою вчепився в жінку, затяг її на подвір’я, м почули удари, жінка впала, а він тягну її за волосся по подвір’ї.
Ми викликали поліцію. Правоохоронці їхали довго, минуло 80 хвилин після нашого дзвінка. Зафіксували пошкодження на моєму авто та новісінькому, щойно з салону «Тoyota» Land Cruiser Pradо Гончар. Ігор Гончар” – повідомляє жінка.

Вона також повідомляє, що двоє постраждалих від кулаків заступника голови РДА написали заяви у поліцію, проте їх почали “пресувати”.
“Тепер до господині, в якої м жили, Гончарук Світлани телефонують люди і грубо наполягають, аби та забрала заяву. Натякають, цитую : «хто ви, а це ж яка важлива особа в Хмельницьку!»
Інформаційна Діяльність Хмельницька Рда,Скільки ще часу такі посадові особи не служитимуть нам народові, а будуть відчувати свою безкарність та могутність?”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here