Головна Новини Заступником Матрифайла буде О. Лень

Заступником Матрифайла буде О. Лень

матрифайлоКерівник УДАІ в Тернопільскій області Андрій Матрифайло вчора представив засобам масової інформації та громадськості  новопризначеного заступника начальника патрульної служби . Ним став капітан міліції Турлай Олег Іванович, який до цього часу  був начальником сектору кадрового забезпечення УДАІ в Тернопільскій області.

Олег Іванович служить в міліції з 2004 року, закнчив Київський національний Університет внутрішніх справ. Починав службу з патрульно постової служби Тернопільскої міліції.

Також Андрій Матрифайло повідомив, що на даний час очікує свого затвердження на посаду заступника начальника УДАІ в Тернопільскій області, Олег Лень.

Він повідомив  «Кандидатура О.  Леня  пройшла громадське обговорення, та відповідні кадрові комісії  тепер документи чекають затвердження міністром».

1 коментар

  1. Чому досі призначаються керівники, що були зачеплені в корупційних скандалах. Керівники, які бачать посаду лише як заробіток, а не служіння людям. Як вони могли пройти громадські слухання? На наших очах створюється нове корупційне кубло. Чому не звертається увага на професійні якості? Що вони зобов’язуються зробити перебуваючи на посаді? А в іншому випадку залишити її. Не залишайте це поза увагою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here