Головна Новини Заставний не очолив місцевий Фронт

Заставний не очолив місцевий Фронт

Заставний Роман
Роман Заставний

Заставний РоманЯк повідомили “За Збручем” джерела всередині тернопільської організації, спроба колишнього мера обласного центру очолити “фронтовиків” провалилася.
Під час голосування кандидатуру Заставного підтримало менше делегатів зібрання, ніж було потрібно. Протиснути рішення не допомогла тривала підготовка та особисте тісне спілкування екс-мера з окремими партійцями, а також залучення до справи “монстра” місцевої опозиції Степана Барни.
Виявляється, депутати Петро Гринчишин, Володимир Кузьма та Ігор Мастюх, які зараз контролюють місцевий ФЗ, екс-меру давно вже не товариші. Більше того, вони всіма силами намагаються захистити керівне крісло, яке посідає Любов Гринчишин, від залицянь Романа Йосиповича.
Поки що учасники битви за перспективну партію стримують емоції. До властивих у таких ситуаціях матюків, звинувачень та мордобою справа не дійшла. Може гарячих політиків стримує присутність в партії кількох “фронтовичок”?

1 коментар

  1. ДАЙТЕ ЗАСТАВНОМУ ПРАЦЮВАТИ!!Виганяти треба ту Любцю, її неадекватного чоловічка і решту компанії, яка нічого не робить, лише тормозить процес в партії!!Заставний хоче діяти, чому ж йому заважають??

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here