Головна Новини Замість лінійки – відпочинок на природі: учні однієї з тернопільських шкіл відсвяткували...

Замість лінійки – відпочинок на природі: учні однієї з тернопільських шкіл відсвяткували День знай по-своєму (Фото)

У школах Тернопільщини поступово відмовляються від урочистих лінійок на День знань. Учні школи-ліцею №6 провели Перше вересня на природі за різноманітними іграми та квестами.
У більшості тернопільських шкіл відзначили Свято першого дзвоника. День знань відбувся без чиновницьких промов, а подекуди і без урочистих лінійок, пише ЗЗ

«Дітям дуже сподобалося цьогорічне Перше вересня. Вони танцювали, веселилися, змагалися. І батьки брали участь в іграх разом з ними. У цей день і погода дуже сприяла перебуванню на природі. Загалом ми дуже задоволені. З таким настроєм можна і навчальний рік розпочинати», – каже мама школярки Соломія Терещенко.

Директор навчального закладу Олександр Остапчук розповідає: школа оригінально святкує День знань не вперше. «Ми кожного разу старалися якось урізноманітнити День знань. А цього року вирішили провести його на природі. Діти були дуже активними».

Нагадаємо, відповідно до концепції Нової української школи, навчальні заклади поступово відмовлятимуться від проведення лінійок на День знань.

Софія Романська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here