![295930280_433612318811816_3828294470583719505_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/295930280_433612318811816_3828294470583719505_n-640x311.jpg)
2 серпня в с. Заставці Чортківського району (Монастириської громади) попрощалися з військовим Дмитром Джиджорою. Трагічна звістка про смерть Героя поступила в Дубівську територіальну громаду.
Дмитро Джиджора загинув 25 липня 2022 року під час бойових дій в районі Білогірки Херсонської області в результаті артилерійського обстрілу. Своїм тілом він закрив побратима, який завдяки цьому залишився живим.
Вічна пам’ять Герою України й щирі співчуття рідним і близьким, – повідомили у Тернопільській ОВА.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/296041167_433612495478465_6103616391532374164_n-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/296097580_433612538811794_1486076979104883864_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/296296459_433612428811805_4653900006196007196_n-scaled.jpg)