Незаконні дії працівників Закарпатської митниці нанесли значні збитки Бережанському державному підприємству, яке входить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.
Йдеться про незаконну зупинку 182 вагонів з деревиною на кордоні у Закарпатській області.
Варто зазначити, що на лісопродукцію є всі необхідні сертифікати, а товар вже пройшов митне оформлення на митницях ДФС у Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Чернігівській та Тернопільській областях.
Окрім цього, всі державні підприємства Держлісагентства знаходяться під «пильним оком» правоохоронних і фіскальних органів, а весь товар, що відпускається державними підприємствами, має спеціальні бирки, за якими можна відслідкувати шлях переміщення деревини.
Станом на 1 липня, збитки від незаконних дій на Закарпатській митниці вже склали майже 15 мільйонів гривень. Це сума за простій вагонів і штрафні санкції за несвоєчасну поставку продукції.
Варто зазначити, що такі проблеми у державних підприємств виникли тільки на кордоні в Закарпатській області.
Дії окремих обласних керівників перешкоджають наповненню державного бюджету, а це ускладнює процес порятунку лісів південно-східних областей України від пожеж.
Додатково повідомляємо, що за перше півріччя 2016 року лісова галузь вже сплатила податків до бюджетів усіх рівнів на суму більш ніж 1,5 млрд гривень.Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: