Головна Новини Задля безпеки тернополян у паркових зонах зрізають сухі та аварійні дерева

Задля безпеки тернополян у паркових зонах зрізають сухі та аварійні дерева

З метою запобігання аварійних ситуацій через падіння сухих гілок чи дерев, у тернопільських парках здійснюють санітарне обрізання та видалення аварійних, сухостійних і фаутних зелених насаджень.

Зокрема, здійснюють видалення дерев, які є сухі, хворі, пошкоджені, в яких спостерігається стовбурна гниль або ж підірвана коренева система. Такі зелені насадження несуть потенційну небезпеку життю і майну громадян, повідомили у перс-службі міської ради.

Як наголошують в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, восени комісія обстежила всі дерева у тернопільських паркових зонах та визначила їхній стан, після чого склала акт обстеження тих зелених насаджень, що підлягають видаленню, та видала ордер на проведення робіт. Відповідно до висновку комісії, незадовільний якісний стан зелених насаджень в основному зумовлений дією антропогенного впливу.

Кожне дерево, яке підлягає обрізанню або видаленню маркується спеціальною фарбою, після чого підрядні організації приступають до виконання робіт.

Санітарне обрізання і видалення зелених насаджень проводиться лише у міжвегетаційний період та відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затверджених Кабінетом Міністрів України, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

На місці видалених дерев весною цього року будуть висаджені нові декоративні види зелених насаджень.

До слова, у 2019 році в парку ім. Т. Шевченка висадили понад 1600 дерев та чагарників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here