Головна Новини Загинув командир кулеметного відділення з Тернопільщини

Загинув командир кулеметного відділення з Тернопільщини

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, і далі забирає життя найкращих. На Борщівщину надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, командира кулеметного відділення однієї з бойових бригад Збройних Сил України, молодшого сержанта Богдана Зуляка із с. Збручанське Мельнице-Подільської ОТГ.

Як повідомив начальник другого відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Богдан Вербіцький, Богдан загинув 19 серпня під час ведення бойових дій від осколкових поранень після масованого артилерійського обстрілу.

– Богдан Зуляк проходив військову службу за контрактом. Був вправним та професійним військовим, ставав кращим спеціалістом бригади за своєю військово-обліковою спеціальністю. Будував плани, радів життю, нещодавно одружився. Але ненависні рашисти обірвали життя молодого воїна на злеті його кар’єри та початку сімейного життя. Богданові в лютому, перед початком війни, виповнилось тільки 21 рік, – зазначив Богдан Вербіцький.

Нехай добрий, світлий спомин про нашого Захисника-Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here